עמוד הבית   |   אודותי   |   אימון אישי   |   אימון הורים   |  כתבו עלי   |   צור קשר

כתבו עלי

 "כשחשבנו לבוא לאימון הורים היינו סקפטים וחששנו מאוד,

לא האמנתי כמה השינוי הולך להיות עצום,
ממצב של עונשים, מאבקי כח, התארגנות בבוקר שלקחה ים זמן למצב של שיתוף, כבוד התייעצות , זמן איכות ואוירה רגועה. 
איתמר שלנו בן שלוש וזה לא היה פשוט, אך באנו מכווני מטרה ,
כי אי אפשר היה להמשיך ככה, כל מטלה הייתה מאבק כח מתמשך מלהתלבש בבוקר ועד להיכנס למקלחת...
 אני יודעת שללא העזרה והתמיכה שלך- לא היינו מצליחים. 
לירון אנחנו רוצים להודות לך על ההקשבה , על ההכוונה, על המקצועיות, על ההכלה של הדברים והסיטואציות הלא פשוטות שנאלצנו לעבור יחד. 
מאוד שמחים שנפגשנו.
יודעים שהורות זה לכל החיים ואת נתת לנו ארגז כלים להמשך הדרך!
 תודה שעזרת לנו להיות משפחה רגועה ומאושרת יותר!
מאחלים לך המון בהצלחה
עם המון הערכה יוסי ומאיה"

"לירון יקרה,
שמחתי מאוד על החיבור ביננו ועל התהליך העוצמתי שעברנו יחד.
במשך שלושת החודשים בהם נפגשנו על בסיס שבועי, נתת לי כלים וזוויות ראיה בנוגע לעצמי ולדרך החינוך שלי את ילדי.
ארגז הכלים שלי כעת רחב ומגוון, אני יודעת כיצד להשיב ואיך להתמודד עם סיטואציות בחיי היום יום וגם מורכבות יותר.
לימדת אותי לבחור את ''המלחמות'' שלי ולהתעקש רק על מה שבאמת עקרוני לי.
יכולות ההכלה וההקשבה שלך היו לי לעזר רב במפגשים, תמיד עם חיוך, אף פעם לא שופטת, לא אומרת אם זה טוב או רע, אלא נותנת לי לגלות את התשובות בעצמי בהסתמך על הפתיח המקצועי שלך בכל מפגש.

אין ספק שעם כל מפגש ומפגש הושתתו בביתי עקרונות אדלריים מנחים, יש תחושה של שלווה, רוגע, הכלה, הבנה, חום ודו שייח בין בני הבית.
תודה רבה לך על הכל,
המלצתי ואמשיך להמליץ בחום לכל מכריי,
ללא ספק זהו תהליך חיוני ונחוץ עבור כל הורה באשר הוא.
בכבוד רב,
קרן פרידלנדר."


"לירון יקירתי,

עברו מספר חודשים מאז שסיימתי את האימון איתך. עזרת לי להניע תהליך רציני של שינוי במערכת היחסים של עם כל אחד מבני משפחתי. התרשמתי מאוד מהמקצועיות, מהנועם ומהיכולות שלך כמאמנת. התהליך שעזרת לי להתניע לא נעצר אלא ממשיך להניב פירות זהב מאז ועד היום. כל יום. אני במודעות ובשליטה מלאות בהתנהלות שלי עם ילדיי ונכדיי. מערכת היחסים שלנו זורמת, נעימה, אוהבת. למדתי, בזכותך, להעביר את המיקוד מעצמי אליהם. התנקיתי מכל הטענות וציפיות השווא. הבנתי שזה הכול סיפורים שסיפרתי לעצמי ובעזרתך התחלתי לספר לעצמי סיפורים חדשים. עברתי להתמקד אך ורק בדברים הטובים והנפלאים שיש בכל אחד ואחד מהם. הפלא ופלא - זה עובד! אני משתאה על "הקלות הבלתי נסבלת" של יכולתנו להשתנות. כל מה שנדרש הוא מאמנת מוכשרת כמוך. תודה על הכול.

חנה הרוסי"


"לירון המקסימה אימנה אותי במשך תקופה ארוכה, עברתי אצלה שני אימונים שונים בגלל שהיא כה מוצלחת, אחד למציאת עבודה והשני למטרה אישית אחרת בקריירה.
לירון מאוד אותנטית, אמיתית, אנושית, חומלת ומבינה. יש לה יכולת נדירה להקשבה והכלה של אדם אחר, וחוכמה להוביל אותו להצלחה ולהגשמת המטרה.
יש לי בעיית קשב וריכוז ונטייה להתפזר והיא כל הזמן פיקסה אותי והשיבה אותי למסלול הנכון, להתמקדות שעבורי זה מאוד קריטי וחשוב.
מצאתי עבודה בתחום חדש לאחר הסבה וכמעט ללא נסיון, וזאת בעיקר בזכות האימון שלנו! מעבר לבנפיט של תובנות ודרכים להתמודדות עם מצבים שונים וראיונות עבודה, השגתי את המטרה. גם באימון השני היו הרבה מטרות שהצלחתי להשיג , מטרות כאלה שחיכו שנים להגשמה.
לירון העניקה לי אמון ותקווה גם ברגעים שלא היו בי, ותמיד ניסתה לעזור בכל דרך אפשרית אפילו מעבר לאימון עצמו. אני ממליצה בחום על לירון דולב , מאמנת מקצועית ונהדרת!"

כל הזכויות שמורות ללירון דולב 2015 ©